O společnosti

Náš příběh začíná v roce 2008, kdy vzniká první investiční portfolio. Díky dobře sehranému týmu zkušených manažerů se naše portfolio rozrostlo do několika stovek milionů korun.

V listopadu roku 2013 jsme již věděli, že vstoupí v platnost nový občanský zákoník a s ním možnost zřizovat svěřenské fondy. To byl impulz pro rozšíření našich aktivit pro naše stávající klienty i klienty budoucí o profesionální služby správy těchto fondů s možností využití našich zkušeností s vedením investičního portfolia. K tomuto účelu vznikla společnost Invest & Property Consulting, a. s.

V současnosti se společnost věnuje profesionální správě majetku a spravuje rychle rostoucí portfolio v hodnotě přes pět set milionů korun.

Rychle se rozvíjíme a rosteme

Kromě investování a správy cizích aktiv se zabýváme též poradenstvím pro korporátní i soukromou klientelu, projektováním a stavitelstvím. To využíváme převážně pro potřebu projektů investovaných z vlastních portfolií. Dále je naší činností též obchodování na místních i zahraničních trzích, kde opět zapojujeme vlastní finanční prostředky.

Náš pracovní tým se rozrostl, díky neustále se zvyšujícímu zájmu ze strany klientů, o více než dvě desítky profesionálů, kteří se podílejí na dalším rozvíjení společnosti a zároveň na rozšiřování našeho portfolia.