FINfest 2019

Zajímá vás historie a fungování svěřenských fondů v České republice? Přijďte 14. května na FINfest, kde vás nevšední a velice zajímavou přednáškou provede ředitelka společnosti IPC a.s. Michaela Skálová.

Místo konání: Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4
Sál a čas workshopu: SÁL B, 11:55 – 12:25

Pokud Vás zajímají svěřenské fondy, nebo byste se chtěli dozvědět o fungování společnosti IPC a.s., domluvte si s námi osobní schůzku na FINfestu u našeho stánku, kde Vám velmi rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud se nemůžete FINfestu zúčastnit a rádi byste se o nás dozvěděli více informací, napište nám přes kontaktní formulář a sjednejte si s námi společné setkání u nás v kancelářích v Praze, nebo se můžeme sejít ve vašem městě, kde máme své strategické manažery.


Michaela Skálová, DiS

Výkonná ředitelka společnosti Invest & Property Consulting

Vystudovala obor Management obchodních činností na Soukromé vysoké škole ekonomických studií v Praze. V oboru financí se pohybuje od roku 1999. Nejprve jako klasický finanční poradce, od roku 2008 na pozici managementu. Od roku 2014 se věnuje finančnímu poradenství, zejména investičnímu poradenství pod vlastní značkou Adala s.r.o., kde je zároveň jednatelkou. Od roku 2016 se stala novou obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti Invest & Property Consulting. Jejím hlavním úkolem je vytváření obchodní a marketingové strategie, řízení produktového portfolia a posílení pozice Invest & Property Consulting na českém trhu.