Blog

IPC partnerem beachvolejbalového turnaje

Dne 9.-11.8.2019 se uskutečnil beachvolejbalový turnaj Super Cup (jeden ze 4 největších turnajů v ČR) v Brně na Sokoláku. Turnaje se zúčastnila skoro kompletní česká špička včetně dvou zahraničních párů. Jedním ze sponzorů a tím i partnerů tohoto turnaje byla i společnost Invest & Property...

více

Jsme seriózní společnost s dlouholetou klientelou, nekalé praktiky konkurence nás překvapují

Konkurence se však v poslední době snaží společnost IPC pošpinit, a to s jediným cílem - vidinou zisku většího podílu na trhu. Proto chceme uvést nepravdivé a zavádějící informace na pravou míru.

více

Vyjádření: Nekalé konkurenční boje na poli financí

Jak tvrdí jedno lidové rčení, úspěch se neodpouští. Závist, zloba a záměr poškodit dobré jméno společnosti bohužel kolují i v řadách českých finančníků. Rádi bychom se proto za naši společnost vyjádřili k tomu, co se v segmentu financí aktuálně děje.

více

Projekt ProSpolužáky.cz získal cenu Startupper roku

V květnovém vydání časopisu Profi poradenství & Finance vydali článek o projektu, který IPC dlouhodobě podporuje.

více

Stali jsme se členy prestižní asociace APRSF

Být součástí tak velké organizace, jako je Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů (APRSF), je prestiž. Nejen že sdružuje přední profesionály ze světa financí, ale hraje také klíčovou roli při vytváření legislativy v České republice. Proto jsme ve společnosti IPC poctěni, že jsme se stali jejími členy.

více

Trnitá cesta k založení svěřenského fondu: Průkopník IPC na FINfestu prozradí, jaké překážky museli na začátku překonat

Ještě před pár lety nešlo zakládání svěřenských fondů tak hladce jako dnes. Úřady ani notáři si s nimi příliš nevěděli rady a společnosti, které svěřenské fondy spravovaly, se musely poprat s nejednou překážkou.

více

Projekt ProSpolužáky.cz, který IPC dlouhodobě podporuje, získal cenu Startupper roku

Cílevědomí mladí lidé s nápady, které mají potenciál i přesah. Takovým lidem ve společnosti IPC a.s. fandíme a jejich projekty rádi finančně i strategicky podporujeme.

více